دفتر فرودگاه امام خمینی (ره)


دفتر پرشین کارگو واقع در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) ، دفتر اصلی این شرکت در امر ارسال بار مسافری به خارج از کشور می‌باشد. تمامی کادر این دفتر در زمینه‌ی صادرات بار تخصص داشته و می‌توانند شما را در زمینه‌ی ارسال بارهای فریت و صادراتی یاری و مشاوره دهند.


تلفن های دفتر خدمات بار فرودگاه امام خمینی (ره)

035 678 55 21 98+

201 291 41 21 98+

info@pesiancargo.org


آدرس: فرودگاه امام خمینی (ره) - ترمینال بار هوایی-دفتر شماره 10

 


با یاد خداوند متعال و درود صمیمانه خدمت مشتریان عزیز؛
مجموعه پرشین کارگو در دفتر فرودگاه امام همواره بر آن بوده است تا با بهره گیری از دانش، تجربه و تعهد پرسنل کارآزموده و استفاده از به روزترین زیر ساخت های اداری، زمینه ارائه خدمات متنوع و به روز را برای شما مشتریان عزیز فراهم نماید.
این شرکت به عنوان نماینده رسمی ایرلاین های فعال در ایران در زمینه صدور بارنامه و رزرو بار، فروش بیمه نامه های حمل هوایی، اخذ مجوزهای صادراتی و وارداتی، تهیه و تکمیل مدارک مورد نیاز جهت ارسال و یا ترخیص کالا، پیگیری و پشتیبانی موثر، مشاوره کاربردی و ... همواره آماده ارائه خدمات مورد نیاز به شما مشتریان گرامی می باشد .
هدف ما در این مجموعه بر آن است تا با یاری از خداوند متعال بهترین خدمات را در زمینه ی حمل و نقل بین المللی بار هوایی ارائه نماییم و تجربه ی یک همکاری مطمئن و آرامش بخش را برای شما مشتریان عزیز به ارمغان بیاوریم.
سرمایه اصلی ما مشتریان وفادار و محترمی می باشند که با حفظ رابطه طولانی مدت و ارائه خدمات، مشاوره و پشتیبانی کامل، آنان را جزئی از خانواده بزرگ پرشین کارگو می دانیم.

از این رو در شرکت پرشین کارگو فروش پایان کار نیست بلکه آغاز تعهد و شروع یک رابطه طولانی و برد‌-برد می‌باشد. 


لیست خدمات ارایه شده در دفتر فرودگاه امام خمینی


  • صدور بارنامه معتبر ترین ایرلاینهای دنیا
  • بسته بندی بار مسافری و تجاری
  • پالت بندی بارهای حجیم
  • اخذ مجوزات گمرکی جهت بارهای صادراتی
  • ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام خمینی
  • ترانسپورت بار از منزل تا فرودگاه امام خمینی
  • پیگیری بارنامه محموله ی ارسال شده
  • مشاوره جهت فریت و صادرات و ترخیص بار
 

دفتر ما در فرودگاه امام خمینی (ره) چه خدماتی را به شما ارائه میدهد:

پیگیری و پشتیبانی سفارشهای مشتریان

دفتر پرشین کارگو در فرودگاه امام خمینی (ره) با روش های متنوع و به روز آماده پاسخ گویی ،پشتیبانی و پیگیری در خواست های شما مشتریان عزیز می باشد . این خدمات شامل پیگیری آنلاین مرسولات از طریق سایت پرشین کارگو، اطلاع رسانی از طریق سامانه پیامکی ، امکان چت آنلاین در سایت ، تماس تلفنی با دفتر و یا ارسال ایمیل میباشد .امید است با فراهم کردن روش های متنوع ارتباطی پاسخ گوی نیاز شما مشتریان عزیز باشیم.

دفاتر متعدد در تهران

این شرکت با دارا بودن دفاتر متعدد و نمایندگی های فعال در کشور و جهان، سعی در رائه سرویس کامل و شایسته به شما مشتریان عزیز نموده است.

دارا بودن نماینده گی در سراسر کشور

مشتریان عزیز می توانند از طریق امکان گفتگو آنلاین در سایت در هر ساعت از شبانه روز، از مشورت با کارشناسان این شرکت ، خدمات پشتیبانی و رهگیری مرسولات ارسالی خود، بهرمند گردند.

ثبت سفارش آنلاین

شما می توانید از طریق سایت این شرکت به صورت آنلاین درخواست جمع آوری بار خود را ثبت نمایید.و شماره پیگیری دریافت نموده و از واحد فروش شرکت ، با شما تماس گرفته میشود. در صورت توافق پس از آن در کوتاه ترین زمان بار شما از محل جمع آوری میگردد.

رهگیری بارنامه ها

پیگیری بارنامه همیشه جزو نکات مورد توجه مشتریان بوده است ،این امکان به سهولت در سایت شرکت فراهم گردیده است.و کلیه مرسولات از زمان صدور بارنامه تا تحویل در کلیه مراحل از طریق سایت شرکت قابل پیگیری می باشند.

سامانه پیامکی

یکی از خدمات به روز و قابل توجه این شرکت سرویس پیامکی می باشد که در آن مراحل مختلف صدور بارنامه توسط سامانه پیامکی شرکت به اطلاع فرستنده و گیرنده بار می رسد.

پوشش بیمه های معتبر برای مرسوله ها

امروزه اهمیت بیمه در کلیه زمینه ها بر کسی پوشیده نیست. شرکت پرشین کارگو مفتخر است با قرار داد با شرکت های معتبر بیمه ای تجربه ارسال بار ایمن را برای مشتریان خود فراهم آورد. مشتریان این شرکت میتوانند با پرداخت حق بیمه ناچیز، از خدمات و پوشش بیمه ای تمام ریسک این شرکت بهرمند گردند.

امکانات و تجهیزات

شرکت پرشین کارگو با سرمایه گذاری زیاد و موثر در زمینه تجهیزات لجستیکی و امکانات بسته بندی و سایر تجهیزات اداری و خدماتی، زیر ساخت مناسب و کاملی در جهت ارائه خدمات به روز و کامل به شما مشتریان محترم فراهم آورده است.

امکانات توزیع و جمع آوری

امکان توزیع و جمع آوری بار در کلیه نقاط تهران وحومه با کامل ترین و مجهز ترین ناوگان حمل و نقل شامل کامیون، کامیونت، وانت ون، وانت مزدا، پراید وانت، پیکان وانت و موتورسیکلت فراهم گردیده است.

عقد قرار داد

شرکت پرشین کارگو با پشتوانه از خدمات و سرویس های خود آماده ي عقد قرارداد با هريک از سازمانها و شرکتهاي دولتي و خصوصي می باشد. و در این زمینه با ایجاد نرخ های حمل ویژه، قرار دادن سرویس های رایگان و تخفیف های بیمه ای، بستر مناسبی برای عقد قراردادهای همکاری با حجم بالا را فراهم آورده است.

خدمات پیشرفته انبار داری

فرایند انبارداری همیشه بخش مهمی از فرآیند ارسال بار می باشد. شرکت پرشین کارگو در دفتر فرودگاه امام خمینی، با دارا بودن انبارهای بزرگ و ایمن و مجهز، خیال مشتریان خود را آسوده نموده است. کلیه انبارهای این شرکت، تحت پوشش بیمه ای تمام خطر بوده است. از نگاه امنیتی کلیه انبارها مجهز به دوربین مدار بسته و دید در شب بوده و با امکانات نگهداری تفکیکی بارها و امکان نگهداری مرسولات یخچالی و فاسد شدنی، کلیه دغدغه‌های مشتریان خود در زمینه انبارداری را مرتفع نموده است.

بسته بندی بار

بسته بندی بار نقش مهمی در سالم رسیدن کالا به مقصد را ایفا می کند . فرآیند بسته بندی درشرکت پرشین کارگو در فرودگاه امام خمینی، زیر نظر کادر آموزش دیده و مجهز صورت می گیرد. این شرکت با در اختیار داشتن مجهزترین و کامل‌ترین امکانات بسته‌بندی شامل: انواع پاکت و فلایر،انواع کارتن در سایزها و کیفیت‌های مختلف، انواع ضربه‌گیر،انواع باکس های حمل مواد‌غذایی و فاسد‌شدنی،انواع پالت در ابعاد و جنس های مختلف، صندوق‌های چوبی و فلزی ویژه حمل لوازم شکستنی ،انواع ژل آیس ها و مواد نگه دارنده جهت حمل مواد غذایی منجمد و فاسد شدنی اقدام به ارائه خدمات نموده است.

دانش فردی و تجربه

مهمترین و اثر‌بخش ترین خدمات هر شرکت مربوط به دانش و تجربه پرسنل ارائه دهنده آن خدمت میباشد. دفتر فرودگاه امام خمینی شرکت پرشین کارگو، با داشتن تجربه ی بیش از 20 سال در صنعت حمل و نقل و دارا بودن کادر آموزش دیده و مجرب، تجربه لذت یک همکاری حرفه ای و بدون نقص را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

توزیع و جمع آوری

در عصر حاضر توزیع و جمع آوری به موقع مهمترین درخواست تمام مشتریان جهت ارسال بار می باشد. این مهم با بهره گیری از زیر ساخت های لازم در بخش های مختلف شامل استفاده حد اکثری از ناوگان حمل و نقل هوایی کشور،استقرار دفاتر در فرودگاه ها بصورت 24ساعته و بدون تعطیلی و بهرمندی از ناوگان حمل نقل کامل و متنوع فراهم گردیده است.