شرکت خدمات بار هوایی پرشین کارگو پارسیان سهامی خاص در سال ۱۳۹۱ متشکل از تیمی با تجربه، متخصص و خوشنام با حدود ربع قرن تجربه درخشان در صنعت حمل و نقل بین‌المللی بار هوایی با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری تاسیس گردید.

توانایی در حمل محمولات مختلف و ارائه سرویس‌های متنوع حمل هوایی مانند فریت بار ، سبب گردیده «پرشین کارگو» در کمترین زمان ممکن به یک شریک جهانی مطمئن و شایسته و به عنوان یک برند توانا در این صنعت مطرح گردد، تا بتواند به شعار « RELAX, We Are #PERSIAN CARGO » جامه‌ی عمل بپوشاند و آرامش و آسایش را برای مشتریان گرامی به ارمغان آورد.

 
 

معتبرترین و پرفروش‌ترین آژانس بار هوایی کشور
با تجربه فراوان در زمینه صادرات ، واردات و فریت بار مسافری با نرخ‌های رقابتی

 

این شرکت با سرلوحه قرار دادن صداقت کاری و ارتقاء سطح دانش و خدمات و همچنین طراحی سیستم‌های نوین کاری، موفق به دریافت نمایندگی انحصاری فروش و خدمات بار شرکت‌های هواپیمایی «تای ایرویز» و اوکراین اینترنشنال در ایران گردیده است و براساس آمار ارائه شده از سوی خطوط مختلف شرکت‌های هواپیمایی داخلی و خارجی، همواره به عنوان پرفروش‌ترین آژانس خدمات بار هوایی در کشور و امین‌ترین برای شرکت‌های همکار و مشتریان خود ایفای نقش نموده است.

در راستای گسترش فعالیت‌های شرکت و اعتماد روز افزون مشتریان، «پرشین کارگو» بر آن شد تا علاوه بر فعالیت در « فرودگاه امام خمینی(ره) »، در دیگر فرودگاه‌های کشور نظیر «فرودگاه مهرآباد»، «فرودگاه شهید هاشمی‌نژاد مشهد»، «فرودگاه شهید مدنی تبریز» و «فرودگاه شهید بهشتی اصفهان» نیز به ارائه خدمات بپردازد.

خدمات ما به گونه‌ای است که همه نیازهای مشتریان را در بر خواهد گرفت. (مشاوره و بازدید رایگان، بسته‌بندی، حمل از درب آدرس به فرودگاه، تشریفات گمرگی در گمرگ مبدا، صدور بارنامه شرکت‌های معتبر هواپیمایی، بیمه مازاد، ترخیص بار در گمرگ مقصد، تحویل کالا درب آدرس گیرنده کالا. علیرغم اینکه تخصص و تمرکز «پرشین کارگو» بر پایه حمل « بار هوایی » بنا شده است، با بهره‌گیری از تجارت «شرکت‌های همکار»، به ارائه حمل بار دریایی، زمینی و ریلی نیز مبادرت می‌ورزد.

سریع و حرفه‌ای


این شرکت با داشتن نمایندگی‌های متعدد در تمام استان‌های ایران، و با داشتن کانکشن‌های گسترده در اغلب نقاط جهان، قادر است محموله‌های شما را در سریع‌ترین زمان، و با بالاترین ضریب امنیت، به نفاط مختلف جهان ارسال نماید.

با بیش از 20 سال تجربه موفق


این شرکت با بیش از 20 سال سابقه ی موفق در صنعت حمل و نقل هوایی و زمینی به اقصی نقاط جهان، مدرن‌ترین سیستم حمل و نقل بین‌المللی را بهمراه تیمی متخصص و کارآمد به کار گرفته است.


حس آرامش و اطمینان همواره در سایه‌ی تخصص و کارآمدی بدست می‌آید. این‌همه رضایتمندی از شرکت پرشین کارگو توسط شرکت‌های بزرگ تجاری ایران، اتفاقی نیست. ما همواره بهترین راه حل‌ها را برای صادرات و یا ترخیص کالای شما به شما ارائه خواهیم داد.