دفتر فرودگاه مشهد

شرکت خدمات بار هوایی کهکشان ترابر طوس


شرکت کهکشان ترابر طوس با مدیریت آقای "مازیار محمدی" ، طبق ماده 15 قانون هواپیمایی کشوری از تاریخ 1394/9/25 مجوز کمیته هوانوردی را اخذ نموده ودر زمینه ارائه خدمات بار هوایی، فعالیت خود را در شهر مشهد در استان خراسان رضوی، آغاز نموده و با گرد‌هم‌آوردن نیروهای مجرب و متخصص در زمینه‌های امور گمرکات، ارسال وترخیص بار، و بسته‌بندی تخصصی کالا (مطابق استاندارد بین المللی فرودگاهی) خدمت می نماید.

شرکت کهکشان ترابر طوس، با ایجاد رابطه و قرارداد ترانزیت کالا بین خود و شرکتهای بزرگ خدمات هوایی در سایر استانهای ایران، خود را در زمره‌ی شبکه‌ای وسیع برای حمل و نقل بین المللی کالا در ایران و سایر نقاط جهان، شناسانده است. سعی تمام پرسنل متخصص این شرکت، رضایتمندی بالای مشتریان در زمینه‌ی بسته‌بندی، صادرات، واردات و فریت بار مسافری میباشد ؛ و بدین سبب رعایت تمام استانداردهای بین‌المللی و ارتقای سطح کیفی کار، همواره در خط‌مشی این شرکت گنجانده شده است. آرزوی ما رضایت شماست.


تلفن های دفتر فرودگاه مشهد

تلفن             550 00 334 51 98+

تلفن             560 00 334 51 98+

ایمیل             info@kahkeshancargo.com


آدرس: مشهد- فرودگاه هاشمی نژاد- جنب گمرک - دفتر کهکشان ترابر طوس

 

عزیزی

مدیر فروش و بازرگانی دفتر مشهد (شرکت کهکشان ترابر طوس)

09126138495


09126138495
info@kahkeshancargo.comلیست خدمات ارایه شده در دفتر فرودگاه مشهد


 • پوشش بیمه بار هوایی
 • قیمت مناسب حمل بار
 • ارسال بار به سراسر کشور و جهان
 • رهگیری و ثبت سفارش آنلاین
 • جمع آوری در محل مشتری
 • توزیع در حداقل زمان
 • بسته بندی استاندارد وایمن
 • تنظیم قرار داد اعتباری
 • سرویس پرداخت در مقصد (پسکرایه)
 • دفتر مستقر در فرودگاه مشهد
 • انبار داری ایمن و استاندارد
 • سرویس پیامکی و چت آنلاین
 
 

آنچه دفتر کهکشان ترابر طوس در فرودگاه مشهد به شما ارائه میدهد:

پیگیری و پشتیبانی سفارشهای مشتریان

شرکت کهکشان ترابر طوس با روش‌های متنوع و به‌روز آماده پاسخ گویی ،پشتیبانی و پیگیری در خواست های شما مشتریان عزیز می باشد ،این خدمات شامل پیگیری آنلاین از طریق سایت شرکت کهکشان ترابر طوس، اطلاع رسانی از طریق سامانه پیامکی ، امکان چت آنلاین در سایت کهکشان ترابر طوس ، تماس تلفنی با دفتر و یا ارسال ایمیل میباشد .امید است با فراهم کردن روش‌های متنوع ارتباطی، پاسخ گوی نیاز شما مشتریان عزیز باشیم.

دفاتر ونمایندگی های متعدد در سراسر ایران

این شرکت با دارا بودن دفاترمتعدد و نمایندگی های فعال در کشور و جهان، سعی در رائه سرویس کامل و شایسته به شما مشتریان عزیز نموده است.

مشاوره آنلاین از طریق سایت به مشتریان

مشتریان عزیز می توانند از طریق امکان گفتگو آنلاین در سایت در هر ساعت از شبانه روز، از مشورت با کارشناسان این شرکت، خدمات پشتیبانی و رهگیری مرسولات ارسالی خود، بهرمند گردند.

امکان ثبت سفارش آنلاین در سایت

شما می توانید از طریق سایت این شرکت به صورت آنلاین درخواست جمع آوری بار خود را ثبت نمایید. و شماره پیگیری دریافت نموده و از واحد فروش شرکت کهکشان ترابر طوس، با شما تماس گرفته می‌شود. در صورت توافق پس از آن در کوتاه‌ترین زمان بار شما از محل جمع آوری می‌گردد.

امکان رهگیری مرسوله ها توسط مشتریان

پیگیری بارنامه همیشه جزو نکات مورد توجه مشتریان بوده است، این امکان به سهولت در سایت شرکت خدمات بار هوایی کهکشان ترابر طوس فراهم گردیده است. و کلیه مرسولات از زمان صدور بارنامه تا تحویل در کلیه مراحل، از طریق سایت شرکت قابل پیگیری می باشند.

سامانه پیامکی جهت اطلاع رسانی به مشتری

یکی از خدمات به روز و قابل توجه این شرکت سرویس پیامکی می باشد که در آن، مراحل مختلف صدور بارنامه توسط سامانه پیامکی شرکت کهکشان ترابر طوس، به اطلاع فرستنده و گیرنده بار می رسد.

پوشش بیمه های معتبر بری مرسوله ها

امروزه اهمیت بیمه در کلیه ضمینه ها بر کسی پوشیده نیست. شرکت کهکشان ترابر طوس مفتخر است با قرار داد با شرکت های معتبر بیمه ای، تجربه ارسال بار ایمن را برای مشتریان خود فراهم آورد. مشتریان این شرکت میتوانند با پرداخت حق بیمه ناچیز، از خدمات و پوشش بیمه‌ای تمام ریسک این شرکت بهرمند گردند.

امکانات و تجهیزات مدرن و پیشرفته لجستیکی

شرکت کهکشان ترابر طوس با سرمایه گذاری زیاد و موثر در ضمینه تجهیزات لجستیکی و امکانات بسته بندی و سایر تجهیزات اداری و خدماتی، زیر ساخت مناسب و کاملی در جهت ارائه خدمات به روز و کامل به شما مشتریان محترم، فراهم آورده است.

امکانات توزیع و جمع آوری در سطح شهر

امکان توزیع و جمع آوری بار در کلیه نقاط مشهد وحومه با کامل‌ترین و مجهزترین ناوگان حمل‌ونقل شامل کامیون، کامیونت، وانت ون، وانت مزدا، پراید وانت، پیکان وانت و موتورسیکلت فراهم گردیده است.

عقد قرار داد با شرکتها

شرکت کهکشان ترابر طوس با پشتیوانه از خدمات و سرویس های خود آماده‌ي عقد قرارداد با هريک از سازمانها و شرکتهاي دولتي و خصوصي می باشد. و در این زمینه با ایجاد نرخ‌های حمل ویژه، قراردادن سرویس‌های رایگان و تخفیف‌های بیمه‌ای، بستر مناسبی برای عقد قراردادهای همکاری با حجم بالا را فراهم آورده است.

خدمات پیشرفته انبار داری

فرایند انبارداری همیشه بخش مهمی ار فرآیند ارسال بار می باشد. شرکت کهکشان ترابر طوس با دارا بودن انبارهای بزگ و ایمن و مجهز، خیال مشتریان خود را آسوده نموده است. کلیه انبارهای این شرکت، تحت پوشش بیمه‌ای تمام خطر بوده است. از نگاه امنیتی کلیه انبارها، مجهز به دوربین مدار بسته و دید در شب بوده و با امکانات نگهداری تفکیکی بارها و امکان نگهداری مرسولات یخچالی و فاسد شدنی، کلیه دغدغه های مشتریان خود در زمینه انبارداری را مرتفع نموده است.

امکانات بسته بندی محموله

بسته بندی بار فریت نقش مهمی در سالم رسیدن کالا به مقصد را ایفا می کند . فرآیند بسته بندی درشرکت کهکشان ترابر توس در فرودگاه مشهد، زیر نظر کادر آموزش دیده و مجهز صورت می گیرد. این شرکت با در اختیار داشتن مجهزترین و کامل‌ترین امکانات بسته‌بندی شامل: انواع پاکت و فلایر،انواع کارتن در سایزها و کیفیت‌های مختلف، انواع ضربه‌گیر،انواع باکس های حمل مواد‌غذایی و فاسد‌شدنی،انواع پالت در ابعاد و جنس های مختلف، صندوق‌های چوبی و فلزی ویژه حمل لوازم شکستنی ،انواع ژل آیس ها و مواد نگه دارنده جهت حمل مواد غذایی منجمد و فاسد شدنی اقدام به ارائه خدمات نموده است.

دانش فردی و تجربه پرسنل

مهمترین و اثر بخش‌ترین خدمات هر شرکت، مربوط به دانش و تجربه پرسنل ارائه دهنده آن خدمت میباشد. شرکت کهکشان ترابر طوس وابسته به شرکت پرشین کارگو با داشتن تجربه ی بیش از 20 سال در صنعت حمل و نقل هوایی و دارا بودن کادر آموزش دیده و مجرب، تجربه لذت یک همکاری حرفه‌ای و بدون نقص را، برای شما به ارمغان خواهد آورد.

توزیع و جمع آوری آن تایم

در عصر حاضر توزیع و جمع آوری به موقع، مهمترین درخواست تمام مشتریان جهت ارسال بار می باشد. این مهم با بهره‌گیری از زیر ساخت‌های لازم در بخش‌های مختلف، شامل استفاده حداکثری از ناوگان حمل ونقل هوایی کشور، استقرار دفاتر در فرودگاه‌ها بصورت 24ساعته و بدون تعطیلی و بهرمندی از ناوگان حمل ونقل کامل و متنوع، فراهم گردیده است.

 


امتیازات شرکت خدمات بار هوایی کهکشان ترابر طوس:


 • مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری
 • دفتر فعال خدمات بار هوایی در فرودگاه مشهد
 • امکان سفارش ، رهگیری ، مشاوره و پیگیری آنلاین
 • ناوگان حمل و نقل پیشرفته و کامل ، انبار ایمن و استاندارد
 • عضویت در شبکه ارسال بار داخلی هوابار
 • دفتر فعال در فرودگاه مشهد و پایانه بار فرودگاه اصفهان
 • توزیع و فروش 24 ساعته بار در دفتر فرودگاه مشهد
 • دارا بودن نماینده گی در سراسر کشور و جهان
 • نماینده رسمی فروش بار هواپیمایی های ترکیش، ماهان،ایران ایر ،آتا ،قشم ایر ،آسمان و...
 

تلفن های دفتر فرودگاه مشهد

تلفن             550 00 334 51 98+

تلفن             560 00 334 51 98+

ایمیل            info@kahkeshancargo.com


آدرس:مشهد- فرودگاه هاشمی نژاد- جنب گمرک - دفتر کهکشان ترابر طوس