فریت بار به استرالیا

ارسال بار مسافری و تجاری به استرالیا با معتبرترین شرکتهای حمل هوایی بار

 


ارسال بار به استرالیا

"ارسال بار به استرالیا" چه بصورت تجاری و چه بصورت فریت بار مسافری، از خدمات مهم شرکت "پرشین کارگو" میباشد. چنانچه قصد ارسال بار به شهرهای مختلف کشور استرالیا را دارید،‌ شرکت پرشین کارگو پارسیان با داشتن کامل‌ترین و گسترده‌ترین شبکه فروش بار خارجی، امکان ارسال بار شما (اعم از لوازم شخصی و وسایل منزل) به شهرهای سیدنی (Sydney) ، ملبورن (Melbourne) ، بریزبن (Brisbane)، پرت (Perth) ، آدلاید (Adelaide) ، کانبرا (Canberra) ، آلبری (Albury) ، و ... را با بهترین قیمت و با معتبرترین خطوط هوایی بین المللی، برای شما مشتریان محترم فراهم نموده است.فریت بار مسافری به استرالیا

با توجه به محدودیت ایرلاین‌ها در مقدار مجاز بار همراه مسافر (حدود 30 کیلو گرم) و هزینه زیاد اضافه بار در پای کانتر، در صورت داشتن اضافه بار، ما به شما سرویس فریت بار مسافری را پیشنهاد می کنیم. با این روش، هزینه‌های شما برای ارسال بار به شهرهای استرالیا، تا یک سوم کاهش پیدا میکند.

کافیست با ما تماس بگیرید . همکاران ما با ارائه‌ی بهترین مشاوره در خصوص فریت بار به استرالیا، محموله‌ی شما را اعم از لوازم منزل، لوازم شخصی، قطعات یدکی، انواع دستگاه‌های صنعتی، نمونه‌های تجاری، تابلوهای نقاشی، فرش ، پیانو، پوشاک ، خشکبار و ... با بهترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان، بصورت کاملا ایمن و با بیمه‌نامه‌های بین‌المللی خطوط هوایی، برای شما فریت می‌نمایند.


شرکت پرشین کارگو پارسیان، نماینده رسمی بزرگترین ایرلاین‌ها جهت صدور بارنامه می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط و هزینه‌های فریت بار به استرالیا ، با کارشناسان ما تماس بگیرید:

035 678 55 21 98+ 201 291 41 21 98+

شرکت پرشین کارگو پارسیان با داشتن مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری و دارا بودن دفتر فعال در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی(ره) اطمینان شما در جهت همکاری مستقیم و بدون واسطه جهت فریت بار به استرالیا را فراهم می‌آورد. لازم به ذکر است که کلیه بارنامه‌های شما مشتریان عزیز، در دفتر پرشین کارگو پارسیان واقع در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی (ره) صادر می‌گردد.هزینه فریت بار به استرالیا

هزینه‌های فریت بار به استرالیا، بسته به اینکه شما قصد ارسال بار به کدامیک از شهرهای استرالیا را داشته باشید، متفاوت میباشد. ضمنا حضور واسطه ها، همیشه باعث افزایش قیمت، کاهش کیفیت خدمات و بعضا سوء استفاده در هر خدماتی میگردد. برای اینکه شما بتوانید هزینه‌های فریت بار به استرالیا را برای محموله‌ی خود مدیریت نمایید، نیاز به آگاهی از نکاتی دارید که قیمت تمام شده‌ی فریت بار، به آنها وابسته می‌باشد.تعرفه‌ی فریت بار به استرالیا به چه چیزهایی بستگی دارد؟

تعرفه‌ی ارسال بار به استرالیا به مواردی که در زیر عنوان می‌کنیم بستگی دارد:

 • هزینه بسته بندی بار فریت
 • هزینه‌ی حمل تا قسمت بار فرودگاه امام خمینی (ره)
 • هزینه‌ی توزین، تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه‌های گرفتن مجوزهای مربوط به بار و بسته بندی
 • هزینه بارنامه‌ی هوایی
 • هزینه‌ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری

برای آگاهی کامل از موارد ذکر شده که در هزینه‌ی ارسال بار شما به شهرهای استرالیا تاثیر مستقیم دارند، می‌توانید به صفحه‌ی "هزینه‌ فریت بار" مراجعه نموده و توضیحات کامل هریک از موارد ذکر شده را، مطالعه نمایید. بدیهی است آگاهی داشتن نسبت به این مسائل، در مدیریت هزینه‌های ارسال بار به مقصد مورد نظرتان ، موثر می‌باشد.هزینه‌ی ارسال بار به شهرهای استرالیا

همانطور که قبلا گفته شد، هزینه‌ی ارسال بار به شهرهای مختلف استرالیا با هم متفاوت میباشند. هزینه ی ارسال بار به شهرهای استرالیا مانند : سیدنی، ملبورن، کانبرا، بریزبن، پرت، آدلاید، آلبری، هابرت، و ... با یکدیگر متفاوت است. چرا که پرواز به هریک از این شهرها، با خطوط هوایی متفاوت انجام میشوند؛ و ضمنا مسافت هریک از این شهرها در قیمت ارسال بار هوایی به آنها، تاثیرگزار میباشد.

برای مثال ممکن است قیمت ارسال بار هوایی به سیدنی استرالیا با هواپیمایی امارات، با تعرفه‌ی فریت بار به همان شهر با هواپیمایی قطری متفاوت باشد. تماس با همکاران ما در واحد فروش بار دفتر خدمات بار هوایی پرشین کارگو در فرودگاه امام خمینی (ره) ، شما را در مدیریت هزینه‌های ارسال کالا به مقصد مورد نظرتان، یاری می‌رساند.

مدارک مورد نیاز برای فریت بار هوایی به استرالیا

مدارکی که برای فریت بار مسافری بصورت هوایی و از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) مورد نیاز است بدین شرح می‌باشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده‌ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته‌های شما)


اما چنانچه قصد ارسال بار تجاری به استرالیا را دارید، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به استرالیا
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

برای موارد خاص که نیاز به مجوزهای خاص میباشد، با همکاران ما در امور صادرات بار تماس گرفته و راهنمایی بخواهید.مراحل فریت بار مسافری به استرالیا

با اینکه شرکت پرشین کارگو، صفر تا صد حمل بار هوایی شما را بعهده می‌گیرد، اما برای آگاهی شما، تمامی مراحل مختلف ارسال بار هوایی به شهرهای استرالیا را برای شما بیان می‌داریم:

 • تماس با شرکت پرشین کارگو پارسیان
 • بسته بندی تخصصی بار شما اعم از لوازم منزل، لوازم شخصی و ...
 • انتقال بار از منزل یا شرکت شما به فرودگاه امام خمینی (ره)
 • تهیه و تکمیل مدارک فریت بار مسافری
 • گرفتن مجوزهای لازم جهت فریت بار به استرالیا
 • انجام تشریفات گمرکی برای ارسال بار به استرالیا
 • صدوربارنامه ، گرفتن رزرو و صدور بیمه نامه فریت بار مسافری به مقصد استرالیا
 • الصاق تگ و لیبل ، ایکس ری و تحویل بار به ایرلاین
 • تحویل بارنامه و سایر مدارک به مشتری و تسویه حساب
 • پشتیبانی و پیگیری بار تا رسیدن آن به شهر مورد نظر شما در کشور استرالیا


برای اطلاعات بیشتر در مورد هریک از مواردی که در بالا ذکر شد، میتوانید شرح "مراحل فریت بار مسافری" را در سایت ما مشاهده نمایید.خدمات فریت بار هوایی پرشین کارگو:

1ارسال هوایی لوازم منزل به استرالیا

شما میتوانید کلیه‌ی لوازم منزل خود را به شهرهای مختلف استرالیا از قبیل: سیدنی، ملبورن، کانبرا، بریزبن، پرت، آدلاید، آلبری، هابرت، و ... بصورت هوایی فریت نمایید.

کلیه‌ی لوازم منزل شما اعم از مبلمان، کمد و تخت خواب، میز ناهارخوری، بوفه، کمد، اجاق گاز و یخچال، پیانو، فرش، تابلوهای نقاشی، ظروف و البسه و ... توسط تیم تخصصی پرشین کارگو بسته بندی مخصوص بار فریت شده، و سپس بصورت هوایی به مقصد مورد نظر شما در استرالیا ارسال میگردد.

2حمل هوایی لوازم شخصی به استرالیا

نیاز نیست شما مبالغ هنگفت بابت اضافه بار مسافری بپردازید. کلیه‌ی لوازم شخصی را نیز میتوان بصورت فریت به استرالیا ارسال نمود. شما می‌توانید چند روز پیش از پرواز، چمدانهای خود را که حاوی لوازم شخصی شماست، به مقصد مورد نظرتان در استرالیا فریت نمایید.

3فریت لوازم دانشجویی به استرالیا

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر استرالیا را داشته باشید. شما هم می‌توانید کلیه‌ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای استرالیا ارسال نمایید.

4ارسال هوایی حیوان خانگی به استرالیا

چنانچه تمایل دارید تا حیوان خانگی خود را اعم از سگ، گربه، خرگوش، پرنده، آبزیان اعم از ماهی‌های آکواریومی و تزئینی و ... با هواپیما به یکی از شهرهای استرالیا ارسال نمایید، شرکت پرشین کارگو با کادر تخصصی خود در این زمینه در خدمت شماست.
برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی حمل حیوانات زنده و خانگی بصورت هوایی به خارج از کشور، صفحه‌ی حمل هوایی حیوانات خانگی را مطالعه نمایید.

5ارسال بارهای تجاری و نمایشگاهی به استرالیا

برای ارسال بارهای تجاری اعم از ماشین آلات صعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی ، تابلوهای نقاشی ، اقلام نمایشگاهی ، قطعات صنعتی، ابزار آلات و ... به استرالیا ، می‌توانید از سالها تجربه ی شرکت پرشین کارگو در این زمینه یاری بجویید.

همکاران ما با بهترین مسیرهای حمل هوایی، توسط معتبرترین ایرلاین‌های بین‌المللی (و یا با معتبرترین خطوط کشتی رانی بین‌المللی برای حمل دریایی) و با بهترین و پایین‌ترین قیمت، محموله ی شما را به مقصد شما در استرالیا بصورت زمینی و هوایی و دریایی حمل می‌نمایند.


نکات مهم در مورد فریت بار مسافری به استرالیا :

 • یک هفته تا ده روز قبل از انجام مسافرت به استرالیا ، جهت ارسال بار فریت مسافری با ما تماس بگیرید.
 • با در نظر گرفتن ایام تعطیل گمرک فرودگاه‌های استرالیا ، حداقل دو روز قبل از سفر باید اقدام به انجام فریت بار مسافری نمایید.
 • گمرک امام خمینی ( ره ) در روزهای پنج شنبه ، جمعه و سایر تعطیلات رسمی کشور، تعطیل می‌باشد.
 • جهت انجام فریت بار مسافری، از شرکت‌های دارای مجوز حمل هوایی بار و دارای دفتر در فرودگاه امام خمینی (ره) کمک بگیرید.

راهنمای تحویل بار فریت در استرالیا :

 • 1. هزینه انبارداری تا 48 ساعت رایگان و بعد از آن با توجه به وزن ، حجم و نوع بار محاسبه می‌گردد.
 • 2. هزینه خدمات فرودگاهی در استرالیا بین 30 تا 40 دلار می‌باشد.
 • 3. تکمیل فرم دیکلریشن (Declaration Card) که همان اظهار نامه گمرکی است، جهت استفاده از معافیت 4 ساله از پرداخت حقوق و عوارض ارسال این کالاها به مبدا ضروری می‌باشد.
 • 4. ارائه پکینگ لیست و اینوویس، شماره بارنامه و کارت شناسایی (پاسپورت) در مقصد الزامی است.
 • 5. مقدار ارز مجاز همراه برای هر نفر بدون اعلام به گمرک 10 هزار دلار استرالیا و یا معادل خارجی آن می‌باشد.
 • 6. همراه بردن غلات و محصولات کشاورزی، به دلیل جابجایی بیماری‌های گیاهی بین قاره ای، به استرالیا ممنوع می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *