فریت بار به انگلستان

ارسال بار مسافری و تجاری به انگلستان با معتبرترین شرکتهای حمل هوایی بار

 


ارسال بار به انگلستان

"ارسال بار به انگلستان" چه بصورت تجاری و چه بصورت فریت بار، از خدمات مهم شرکت "پرشین کارگو" میباشد. چنانچه قصد ارسال بار به شهرهای مختلف کشور انگلستان را دارید،‌ شرکت پرشین کارگو پارسیان با داشتن کامل ترین و گسترده ترین شبکه فروش بار خارجی، امکان ارسال بار شما (اعم از لوازم شخصی و وسایل منزل) به شهر های لندن، بیرمنگام، لیورپول، لیدز، منچستر، بلفاست، ناتینگهام، نیوکاسل، بلکبرن، هالیفاکس، لیسبورن، بارنزلی، و ... را با بهترین قیمت و با معتبرترین خطوط هوایی بین المللی، برای شما مشتریان محترم فراهم نموده است.فریت بار مسافری به انگلستان

با توجه به محدودیت ایرلاینها در مقدار مجاز بار همراه مسافر (حدود 30 کیلو گرم) و هزینه زیاد اضافه بار در پای کانتر، در صورت داشتن اضافه بار، ما به شما سرویس فریت بار مسافری را پیشنهاد می کنیم . با این روش، هزینه های شما تا یک سوم کاهش پیدا میکند.

کافیست با ما تماس بگیرید . همکاران ما با ارائه ی بهترین مشاوره در خصوص فریت بار به انگلستان، محموله ی شما را اعم از لوازم منزل، لوازم شخصی، قطعات یدکی، انواع دستگاههای صنعتی، نمونه های تجاری، تابلوهای نقاشی، فرش ، پیانو، پوشاک ، خشکبار و ... با بهترین قیمت و در کوتاهترین زمان، بصورت کاملا ایمن و با بیمه ‌نامه‌های بین المللی خطوط هوایی ، برای شما فریت مینمایند.


شرکت پرشین کارگو پارسیان نماینده رسمی بزرگترین ایرلاینها جهت صدور بارنامه می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط و هزینه های فریت بار به انگلستان، با کارشناسان ما تماس بگیرید:

035 678 55 21 98+ 201 291 41 21 98+
مشاوره رایگان در واتساپ

شرکت پرشین کارگو پارسیان با داشتن مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری و دارا بودن دفتر فعال در ترمینال بار فرودگاه امام خمینی(ره)، اطمینان شما در جهت همکاری مستقیم و بدون واسطه جهت فریت بار به انگلستان را فراهم می آورد. لازم به ذکر است که کلیه بارنامه های شما مشتریان عزیز، در دفتر پرشین کارگو پارسیان واقع در پایانه هوشمند بار فرودگاه امام خمینی (ره) صادر میگیرد.
46


هزینه فریت بار به انگلستان

هزینه فریت بار به انگلستان، بسته به اینکه شما قصد ارسال بار به کدامیک از شهرهای انگلیس را داشته باشید متفاوت میباشد. ضمنا حضور واسطه ها ، همیشه باعث افزایش قیمت ، کاهش کیفیت خدمات و بعضا سوء استفاده در هر خدماتی میگردد. برای اینکه شما بتوانید هزینه فریت بار به انگلستان را برای محموله ی خود مدیریت نمایید، نیاز به آگاهی از نکاتی دارید که قیمت تمام شده ی فریت بار، به آنها وابسته میباشد.تعرفه‌ی فریت بار به انگلستان به چه چیزهایی بستگی دارد؟

تعرفه ی ارسال بار به انگلستان به مواردی که در زیر عنوان میکنیم بستگی دارد:

 • هزینه بسته بندی بار فریت
 • هزینه ی حمل تا قسمت بار فرودگاه امام خمینی (ره)
 • هزینه ی توزین ، تخلیه و بارگیری و انبارداری
 • هزینه های گرفتن مجوزهای مربوط به بار و بسته بندی
 • هزینه بارنامه ی هوایی
 • هزینه ی تشریفات گمرکی و گرفتن پته مسافری (برگه سبز) یا جواز صادراتی برای کالاهای تجاری


برای آگاهی کامل از موارد ذکر شده که در هزینه ی ارسال بار شما به شهرهای انگلستان، تاثیر مستقیم دارند، میتوانید به صفحه ی "هزینه فریت بار" مراجعه نموده و توضیحات کامل هریک از موارد ذکر شده را مطالعه نمایید. بدیهی است آگاهی داشتن نسبت به این مسائل، در مدیریت هزینه های ارسال بار به مقصد مورد نظرتان ، موثر میباشد.استعلام نرخ آنلاین فریت بار به انگلستان

شرکت پرشین کارگو در سایت خود، ترتیبی اتخاذ نموده که شما عزیزان بتوانید براحتی قیمت تمام شده برای فریت بار خود به شهرهای مختلف انگلستان را ،‌بصورت آنلاین استعلام بگیرید. شما با وارد کردن وزن و مقصد بار خود، میتوانید قیمت تمام شده ی فریت بار خود را ، با هواپیمایی ایران ایر ، بصورت آنلاین استعلام بگیرید.

استعلام آنلاین قیمت فریت بار به انگلستان

هزینه ی ارسال بار به شهرهای انگلستان

همانطور که قبلا گفته شد، هزینه‌ی ارسال بار به شهرهای مختلف انگلستان با هم متفاوت میباشند. هزینه ی ارسال بار به شهرهای مختلف این کشور مانند : لندن، بیرمنگام، لیورپول، لیدز، منچستر، بلفاست، ناتینگهام، نیوکاسل، بلکبرن، هالیفاکس، لیسبورن، بارنزلی، و ... با یکدیگر متفاوت است. چرا که پرواز به هریک از این شهرها، با خطوط هوایی متفاوت انجام میشوند؛ و ضمنا مسافت هریک از این شهرها در قیمت ارسال بار هوایی به آنها، تاثیرگزار میباشد.

برای مثال ممکن است قیمت ارسال بار هوایی به لندن انگلستان با هواپیمایی امارات، با تعرفه ی فریت بار به همان شهر با هواپیمایی قطری متفاوت باشد. تماس با همکاران ما در واحد فروش بار دفتر خدمات بار هوایی پرشین کارگو در فرودگاه امام خمینی (ره) ، شما را در مدیریت هزینه های ارسال کالا به مقصد مورد نظرتان، یاری میرساند.

مدارک مورد نیاز برای فریت بار به انگلستان

مدارکی که برای فریت بار به انگلستان بصورت هوایی و از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) مورد نیاز است بدین شرح میباشد:

 • یک کپی یا عکس از بلیط هواپیمای شما
 • اصل و کپی پاسپورت یا کارت ملی فرستنده ی بار
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)


اما چنانچه قصد ارسال بار تجاری به انگلیس را دارید، میبایست این مدارک را ارائه دهید:

 • کارت بازرگانی و یا معرفی‌نامه از شرکت جهت ارسال بار تجاری به انگلستان
 • مجوزهای لازم جهت اخذ مجوز صادراتی (در صورت لزوم)
 • پکینگ لیست (لیست بار موجود در بسته های شما)
 • اینوویس

برای موارد خاص که نیاز به مجوزهای خاص میباشد، با همکاران ما در امور صادرات بار تماس گرفته و راهنمایی بخواهید.مراحل فریت بار به انگلستان

با اینکه شرکت پرشین کارگو، صفر تا صد حمل بار هوایی شما را بعهده میگیرد، اما برای آگاهی شما، تمامی مراحل مختلف ارسال بار هوایی به شهرهای انگلستان را برای شما بیان میداریم:

 • تماس با شرکت پرشین کارگو پارسیان
 • بسته بندی تخصصی بار شما اعم از لوازم منزل و ...
 • انتقال بار از منزل یا شرکت شما به فرودگاه امام خمینی (ره)
 • تهیه و تکمیل مدارک فریت بار مسافری
 • گرفتن مجوزهای لازم جهت فریت بار
 • انجام تشریفات گمرکی برای ارسال بار
 • صدوربارنامه ، گرفتن رزرو و صدور بیمه نامه فریت بار مسافری به مقصد انگلستان
 • الصاق تگ و لیبل ، ایکس ری و تحویل بار به ایرلاین
 • تحویل بارنامه و سایر مدارک به مشتری و تسویه حساب
 • پشتیبانی و پیگیری بار تا رسیدن آن به شهر مورد نظر شما


برای اطلاعات بیشتر در مورد هریک از مواردی که در بالا ذکر شد، میتوانید شرح "مراحل فریت بار" را در سایت ما مشاهده نمایید.
خدمات فریت بار پرشین کارگو به انگلستان:ارسال هوایی لوازم منزل به انگلستان

شما میتوانید کلیه‌ی لوازم منزل خود را به شهرهای مختلف انگلستان از قبیل: لندن، بیرمنگام، لیورپول، لیدز، منچستر، بلفاست، ناتینگهام، نیوکاسل، بلکبرن، هالیفاکس، لیسبورن، بارنزلی، و ... بصورت هوایی فریت نمایید.

کلیه‌ی لوازم منزل شما اعم از مبلمان، کمد و تخت خواب، میز ناهارخوری، بوفه، کمد، اجاق گاز و یخچال، پیانو، فرش، تابلوهای نقاشی، ظروف و البسه و ... توسط تیم تخصصی پرشین کارگو بسته بندی مخصوص بار فریت شده، و سپس بصورت هوایی به مقصد مورد نظر شما در انگلستان ارسال میگردد.


ارسال لوازم شخصی به انگلستان

نیاز نیست شما مبالغ هنگفت بابت اضافه بار مسافری بپردازید. کلیه ی لوازم شخصی را نیز میتوان بصورت فریت به انگلستان ارسال نمود. شما میتوانید چند روز پیش از پرواز، چمدانهای خود را که حاوی لوازم شخصی شماست، به مقصد مورد نظرتان فریت نمایید.


فریت لوازم دانشجویی به انگلستان

ممکن است قصد ادامه ی تحصیل در یکی از دانشگاههای معتبر انگلستان را داشته باشید. شما هم میتوانید کلیه ی لوازم مورد نیاز خود را اعم از پوشاک، کتاب و جزوات درسی، سی دی و لوح های فشرده، مواد خوراکی (خشکبار و غذاهای آماده در بسته بندی‌های تجاری) به شهرهای این کشور پهناور ارسال نمایید.


ارسال هوایی حیوان خانگی به انگلستان

چنانچه تمایل دارید تا حیوان خانگی خود را اعم از سگ، گربه، خرگوش، پرنده، آبزیان اعم از ماهی های آکواریومی و تزئینی و ... با هواپیما به یکی از شهرهای انگلستان ارسال نمایید، شرکت پرشین کارگو با کادر تخصصی خود در این زمینه در خدمت شماست.
برای اطلاعات بیشتر در زمینه ی حمل حیوانات زنده و خانگی بصورت هوایی به خارج از کشور، صفحه ی حمل هوایی حیوانات خانگی را مطالعه نمایید.


ارسال بارهای تجاری و نمایشگاهی به انگلستان

برای ارسال بارهای تجاری اعم از ماشین آلات صعتی، دستگاههای الکترونیکی، تجهیزات پزشکی ، تابلوهای نقاشی ، اقلام نمایشگاهی ، قطعات صنعتی، ابزار آلات و ... به انگلستان، میتوانید از سالها تجربه ی شرکت پرشین کارگو در این زمینه یاری بجویید.

همکاران ما با بهترین مسیرهای حمل هوایی ، توسط معتبرترین ایرلاینهای بین المللی (و یا با معتبرترین خطوط کشتی رانی بین المللی برای حمل دریایی) و با بهترین و پایین ترین قیمت، محموله ی شما را به مقصد شما بصورت زمینی و هوایی و دریایی حمل مینمایند.


نکات مهم در مورد فریت بار به انگلستان:

 • یک هفته تا ده روز قبل از انجام مسافرت به انگلستان، جهت ارسال بار فریت با ما تماس بگیرید.
 • با در نظر گرفتن ایام تعطیل گمرک فرودگاه امام خمینی، حداقل دو روز قبل از سفر باید اقدام به انجام فریت بار مسافری نمایید.
 • گمرک امام خمینی ( ره ) در روزهای پنج شنبه ، جمعه و سایر تعطیلات رسمی کشور، تعطیل می باشد.
 • جهت انجام فریت بار مسافری ، از شرکت های دارای مجوز حمل هوایی بار و دارای دفتر در فرودگاه امام خمینی (ره) کمک بگیرید.

راهنمای تحویل بار فریت در انگلستان:

 • 1. هزینه انبار داری تا 48 ساعت رایگان و بعد از آن با توجه به وزن ، حجم و نوع بار محاسبه می گردد.
 • 2. هزینه خدمات فرودگاهی در انگلستان بین 30 تا 40 دلار می باشد.
 • 3. تکمیل فرم دیکلریشن (Declaration Card) که همان اظهار نامه گمرکی است، جهت استفاده از معافیت 4 ساله از پرداخت حقوق و عوارض ارسال این کالاها به مبدا ضروری میباشد.
 • 4. ارائه پکینگ لیست و اینوویس ، شماره بارنامه و کارت شناسایی (پاسپورت) در مقصد الزامی است.
 • 5. مقدار ارز مجاز همراه برای هر نفر بدون اعلام به گمرک 10 هزار دلار و یا معادل خارجی آن می باشد.
 • 6. همراه بردن غلات و محصولات کشاورزی، به دلیل جابجایی بیماری های گیاهی بین قاره ای، به انگلستان ممنوع می باشد.
به من خبر بده:
اطلاع‌رسانی
guest
4 Comments
Inline Feedbacks
مشاهده تمامی نظرات
ارستکار
کاربر میهمان
ارستکار

سلام. آیا برای ارسال لوازم منزل و یک کتابخانه به استرالیا شما سرویس دارید؟ هزینه چقدر میشود؟

Sedigheh Mozafari
کاربر میهمان
Sedigheh Mozafari

من انگلیس هستم و که وسیله دارم و من آنجا نیستم و برادرم بندرانزلی زندگی می کند و من وسیله دارم برادرم میتواند با این شرکت وسایل من را بفرستد و من تو ناتینگهام تحویل بگیرم من به علت مشکل شدید کمر دارم و به این دلیل پرواز نمی توانم داشته باشم و می خواستم بدانم می تواند برادرم از این طریق وسایل من را که خریدند برایم بفرستند و من تهویل بگیرم مرسی

Ali
کاربر میهمان
Ali
با تشکر از شما؛ دیدگاه شما ثبت و در انتظار تایید مدیریت سایت میباشد.

سلام آیا از ترکیه به انگلستان هم ارسال میکنید مثل لاستیک ؟