دفتر فرودگاه مهرآباد

شبکه بار داخلی هوابار


هوابار یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکتها در زمینه حمل و نقل بار داخلی میباشد.
شرکت پرشین کارگو پارسیان پس از دو دهه فعالیت موفق در زمینه حمل و نقل بار خارجی در ایران و جهان تبدیل به یکی از برترین و پر افتخار ترین شرکت ها در زمینه حمل و نقل بار هوایی گردید در راستای پیشبرد اهداف شرکت ،و کامل تر کردن سرویس ها و خدمات خود در مهر ماه 97 اقدام به افتتاح دفتر حمل بار داخلی در فرودگاه مهرآباد و ثبت برند تجاری هوابار نمود و شبکه توزیع و جمع آوری بار داخلی هوابار ، با مرکزیت تهران و بیش از 40 نماینده در نفاط مختلف تهران شکل گرفت.

در ابتدا حمل و فروش بار در داخل کشور در دستور کار هوابار قرار داشت اما به مرور امکانات بسیاری در زمینه حمل و نقل به آن اضافه گردید که از آن جمله میتوان به حمل و نقل بین المللی از طرق مختلف حمل اشاره کرد. این شرکت با استفاده حداکثری از تمام پتانسیل حمل و نقلی کشور، اقدام به ارائه سرویس های متنوع حمل بار نمود است.شرکت هوابار با بهره مندی ازپرسنل و نمایندگان مجرب خود در تمامی شهرهای ایران و سایر کشورها ، فرآیند حمل را به بهترین شکل و با کمترین هزینه برنامه ریزی ،و به مشتریان ارائه می نماید.


تلفن های دفتر پرشین کارگو در فرودگاه مهرآباد

تلفن             512 73 660 21 98+

تلفن             721 56 446 21 98+

تلفن             815 56 446 21 98+

موبایل            11 50 756 919 98+

ایمیل             info@havabar.com


آدرس:فرودگاه بین المللی مهرآباد، خیابان پرواز (به طرف ترمینال 4 و6)، روبروی سازمان هواپیمایی کشوری ، داخل پارکینگ شماره 3

 
 


لیست خدمات ارایه شده شرکت هوابار در دفتر فرودگاه مهرآباد


 • پوشش بیمه ارسال بار هوایی
 • قیمت مناسب حمل بار
 • تحویل 24 ساعته
 • رهگیری و ثبت سفارش آنلاین
 • جمع آوری در محل مشتری
 • توزیع در حداقل زمان
 • بسته بندی استاندارد وایمن
 • تنظیم قرار داد اعتباری
 • سرویس پرداخت در مقصد (پسکرایه)
 • دفتر 24 ساعته در فرودگاه بین المللی مهرآباد
 • انبار داری ایمن و استاندارد
 • سرویس پیامکی و چت آنلاین
 
 

دفتر ما در فرودگاه مهرآباد چه خدماتی را به شما ارائه میدهد:

پیگیری و پشتیبانی سفارشهای مشتریان

شرکت بار داخلی هوابار با روش های متنوع و به روز آماده پاسخ گویی ،پشتیبانی و پیگیری در خواست های شما مشتریان عزیز می باشد . این خدمات شامل پیگیری آنلاین مرسولات از طریق سایت هوابار، اطلاع رسانی از طریق سامانه پیامکی ، امکان چت آنلاین در سایت شرکت بار داخلی هوابار، تماس تلفنی با دفتر و یا ارسال ایمیل میباشد .امید است با فراهم کردن روش های متنوع ارتباطی پاسخ گوی نیاز شما مشتریان عزیز باشیم.

دفاتر متعدد در تهران

این شرکت با دارا بودن دفاتر متعدد و نمایندگی های فعال در کشور و جهان، سعی در رائه سرویس کامل و شایسته به شما مشتریان عزیز نموده است.

دارا بودن نماینده گی در سراسر کشور

مشتریان عزیز می توانند از طریق امکان گفتگو آنلاین در سایت در هر ساعت از شبانه روز از مشورت با کارشناسان این شرکت ، خدمات پشتیبانی و رهگیری مرسولات ارسالی خود، بهرمند گردند.

ثبت سفارش آنلاین

شما می توانید از طریق سایت این شرکت به صورت آنلاین درخواست جمع آوری بار خود را ثبت نمایید.و شماره پیگیری دریافت نموده و از واحد فروش شرکت بار داخلی هوابار با شما تماس گرفته شود. در صورت توافق پس از آن در کوتاه ترین زمان بار شما از محل جمع آوری گردد.

رهگیری بارنامه ها

پیگیری بارنامه همیشه جزو نکات مورد توجه مشتریان بوده است ،این امکان به سهولت در سایت شرکت خدمات بار هوایی داخلی هوابار فراهم گردیده است.و کلیه مرسولات از زمان صدور بارنامه تا تحویل در کلیه مراحل از طریق سایت شرکت قابل پیگیری می باشند.

سامانه پیامکی

یکی از خدمات به روز و قابل توجه این شرکت سرویس پیامکی می باشد که در آن مراحل مختلف صدور بارنامه توسط سامانه پیامکی شرکت بار داخلی هوابار به اطلاع فرستنده و گیرنده بار می رسد.

پوشش بیمه های معتبر برای مرسوله ها

امروزه اهمیت بیمه در کلیه زمینه ها بر کسی پوشیده نیست. شرکت بار داخلی هوابار مفتخر است با قرار داد با شرکت های معتبر بیمه ای تجربه ارسال بار ایمن را برای مشتریان خود فراهم آورد.مشتریان این شرکت میتوانند با پرداخت حق بیمه ناچیز از خدمات و پوشش بیمه ای تمام ریسک این شرکت بهرمند گردند.

امکانات و تجهیزات

شرکت بار داخلی هوابار با سرمایه گذاری زیاد و موثر در زمینه تجهیزات لجستیکی و امکانات بسته بندی و سایر تجهیزات اداری و خدماتی زیر ساخت مناسب و کاملی در جهت ارائه خدمات به روز و کامل به شما مشتریان محترم فراهم آورده است.

امکانات توزیع و جمع آوری

امکان توزیع و جمع آوری بار در کلیه نقاط تهران وحومه با کامل ترین و مجهز ترین ناوگان حمل و نقل شامل کامیون،کامیونت، وانت ون ،وانت مزدا ،پراید وانت ،پیکان وانت و موتورسیکلت فراهم گردیده است.

عقد قرار داد

شرکت بار داخلی هوابار با پشتوانه از خدمات و سرویس های خود آماده ي عقد قرارداد با هريک از سازمانها و شرکتهاي دولتي و خصوصي می باشد. و در این زمینه با ایجاد نرخ های حمل ویژه ،قرار دادن سرویس های رایگان و تخفیف های بیمه ای ،بستر مناسبی برای عقد قرارداد های همکاری با حجم بالا را فراهم آورده است.

خدمات پیشرفته انبار داری

فرایند انبار داری همیشه بخش مهمی از فرآیند ارسال بار می باشد. شرکت بار داخلی هوابار با دارا بودن انبارهای بزرگ و ایمن و مجهز خیال مشتریان خود را آسوده نموده است. کلیه انبار های این شرکت تحت پوشش بیمه ای تمام خطر بوده است. از نگاه امنیتی کلیه انبار ها مجهز به دوربین مدار بسته و دید در شب بوده و با امکانات نگهداری تفکیکی بار ها و امکان نگهداری مرسولات یخچالی و فاسد شدنی، کلیه دغدغه های مشتریان خود در زمینه انبار داری را مرتفع نموده است.

بسته بندی بار

بسته بندی بار نقش مهمی در سالم رسیدن کالا به مقصد را ایفا می کند . فرآیند بسته بندی درشرکت بار داخلی هوابار زیر نظر کادر آموزش دیده و مجهز صورت می گیرد. این شرکت با در اختیار داشتن مجهز ترین و کامل ترین امکانات بسته بندی شامل: انواع پاکات و فلایر،انواع کارتن در سایز ها و کیفیت های مختلف، انواع ضربه گیر،انواع باکس های حمل مواد غذایی و فاسد شدنی،انواع پالت در ابعاد و جنس های مختلف، صندوق های چوبی و فلزی ویژه حمل لوازم شکستنی ،انواع ژل آیس ها و مواد نگه دارنده جهت حمل مواد غذایی منجمد و فاسد شدنی اقدام به ارائه خدمات نموده است.

دانش فردی و تجربه

مهمترین و اثر بخش ترین خدمات هر شرکت مربوط به دانش و تجربه پرسنل ارائه دهنده آن خدمت میباشد،شرکت هوابار با داشتن تجربه ی بیش از 20 سال در صنعت حمل و نقل و دارا بودن کادر آموزش دیده و مجرب تجربه لذت یک همکاری حرفه ای و بدون نقص را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

توزیع و جمع آوری

در عصر حاضر توزیع و جمع آوری به موقع مهمترین درخواست تمام مشتریان جهت ارسال بار می باشد. این مهم با بهره گیری از زیر ساخت های لازم در بخش های مختلف شامل استفاده حد اکثری از ناوگان حمل و نقل هوایی کشور،استقرار دفاتر در فرودگاه ها بصورت 24ساعته و بدون تعطیلی و بهرمندی از ناوگان حمل نقل کامل و متنوع فراهم گردیده است.

 


امتیازات شرکت خدمات بار هوایی داخلی هوابار:


 • مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری
 • دفتر فعال خدمات بار هوایی در فرودگاه مهرآباد تهران
 • امکان سفارش ، رهگیری ، مشاوره و پیگیری آنلاین
 • ناوگان حمل و نقل پیشرفته و کامل ، انبار ایمن و استاندارد
 • دفتر فعال در فرودگاه مشهد و پایانه بار فرودگاه اصفهان و تبریز
 • توزیع و فروش 24 ساعته بار در دفتر فرودگاه مهرآباد تهران
 • دارا بودن نماینده گی در سراسر کشور و جهان
 • دفاتر فعال در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) ، مرکز تهران و شرق تهران
 • نماینده رسمی فروش بار هواپیمایی های ترکیش، ماهان،ایران ایر ،آتا ،قشم ایر ،آسمان و...
 

آدرس: فرودگاه بین المللی مهرآباد، خیابان پرواز (به طرف ترمینال 4 و6)، روبروی سازمان هواپیمایی کشوری ، داخل پارکینگ شماره 3