پیگیری آنلاین بارنامه هواپیمایی ترکیش

 


چنانچه اقدام به فریت بار مسافری و یا صادرات بار به خارج از کشور با هواپیمایی ترکیش کرده باشید، می‌توانید با در دست داشتن شماره بارنامه‌ی خود، اقدام به پیگیری بار خود نمایید. برای این کار لازم است به صفحه پیگیری بار هواپیمایی ترکیش در وبسایت رسمی این هواپیمایی مراجعه نمایید.

پیگیری بارنامه هواپیمایی ترکیش
چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتر در این زمینه دارید، در زیر مراحل این اقدام را کاملا توضیح داده ایم:

1- در دست داشتن شماره بارنامه هوایی یا AWB Code

وقتی محموله‌ی خود را توسط شرکت پرشین کارگو بارنامه می‌کنید، به شما یک نسخه از بارنامه داده می‌شود. در این نسخه، شما اطلاعات کامل بارنامه‌ی هوایی محموله‌ی خود را مشاهده می‌فرمایید. از میان این اطلاعات، یک شماره 11 رقمی در بالا و پایین بارنامه وجود دارد که اصطلاحا شماره بارنامه‌ی شما محسوب می‌گردد. شما تمام پیگیری‌های بار خود را از طریق این شماره که به AWB Code هم خوانده می‌شود، انجام خواهید داد. در تصویر زیر این شماره را روی نمونه بارنامه‌ی شرکت تای که توسط شرکت پرشین کارگو صادر گردیده مشاهده می‌فرمایید.

 

 
 

 

2- ورود به سایت کارگوی هواپیمایی ترکیش

اینک شما با در دست داشتن این کد، وارد قسمت پیگیری بارنامه در سایت هواپیمایی ترکیش به این آدرس می‌شود: https://www.turkishcargo.com/en/online-services/shipment-tracking


وارد کردن شماره بارنامه در فیلد مورد نظر

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، محلی برای درج شماره بارنامه وجود دارد که شما می‌بایست شماره بارنامه خود را در آن وارد نمایید.

 

 
 
 

توجه داشته باشید که 3 رقم قسمت اول این شماره که نمایانگر کد ایرلاین می‌باشد ( در بارنامه ترکیش عدد 235 می‌باشد) در قسمت درج شماره بارنامه وجود دارد . بنابر این نیاز به وارد کردن مجدد آن نیست. فقط کافیست تا 8 رقم بعدی شماره را در سایت وارد نمایید و سپس دکمه‌ی List را کلیک نمایید. اینک اطلاعات مرسوله‌ی شما بصورت کامل به شما داده خواهد شد.از اینکه سایت پرشین کارگو را جهت پیگیری بارنامه هوایی خود انتخاب نمودید از شما سپاسگزاریم.شرکت پرشین کارگو ، ایمن و مطمئن جهت حمل بارهای هوایی و دریایی به خارج از کشور

شرکت خدمات بار هوایی پرشین کارگو پارسیان متشکل از تیمی با تجربه، متخصص و خوشنام با حدود ربع قرن تجربه درخشان در صنعت حمل و نقل بین المللی بار هوایی، با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری در خدمت شماست. خدمات ما به گونه‌ای است که همه نیازهای مشتریان را در بر خواهد گرفت. (مشاوره و بازدید رایگان، بسته‌بندی، حمل از درب آدرس به فرودگاه، تشریفات گمرگی در گمرگ مبدا، صدور بارنامه شرکت‌های معتبر هواپیمایی، بیمه مازاد، ترخیص بار در گمرگ مقصد، تحویل کالا درب آدرس گیرنده کالا و ... . علیرغم اینکه تخصص و تمرکز «پرشین کارگو» بر پایه حمل « بار هوایی » بنا شده است، با بهره‌گیری از تجارت «شرکت‌های همکار»، به ارائه حمل بار دریایی، زمینی و ریلی نیز مبادرت می‌ورزد.