پیگیری آنلاین بار هوایی شرکت هواپیمایی ایران ایر با شماره بارنامهچنانچه اقدام به فریت بار مسافری و یا صادرات بار به خارج از کشور با هواپیمایی ایران ایر کرده باشید، می‌توانید با در دست داشتن شماره بارنامه‌ی خود، اقدام به پیگیری بار هوایی با شماره بارنامه خود نمایید. برای این کار لازم است وارد سایت ایران ایر شده و با در دست داشتن شماره بارنامه خود، اقدام به پیگیری نمایید.

سایت هواپیمایی ایران ایر
چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتر در این زمینه دارید، در زیر مراحل این اقدام را کاملا توضیح داده ایم:

1- در دست داشتن بارنامه شرکت ایران ایر و شماره بارنامه یا AWB Code

وقتی محموله‌ی خود را توسط شرکت پرشین کارگو بارنامه می‌کنید، به شما یک نسخه از بارنامه داده می‌شود. در این نسخه، شما اطلاعات کامل بارنامه‌ی هوایی محموله‌ی خود را مشاهده می‌فرمایید. از میان این اطلاعات، یک شماره 11 رقمی در بالا و پایین بارنامه وجود دارد که اصطلاحا شماره بارنامه‌ی شما محسوب می‌گردد. شما تمام پیگیری‌های بار خود را از طریق این شماره که به AWB Code هم خوانده می‌شود، انجام خواهید داد. در تصویر زیر این شماره را روی نمونه بارنامه‌ی شرکت تای که توسط شرکت پرشین کارگو صادر گردیده مشاهده می‌فرمایید.

2- ورود به سایت کارگوی هواپیمایی ایران ایر

اینک شما با در دست داشتن این کد، وارد قسمت پیگیری بارنامه در سایت هواپیمایی IranAir به این آدرس می‌شود: https://www.freight.aero/tracking.asp


3- وارد کردن شماره بارنامه ایران ایردر فیلد مورد نظر

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، محلی برای درج شماره بارنامه وجود دارد که شما می‌بایست شماره بارنامه خود را در آن وارد نمایید.

توجه داشته باشید که شماره بارنامه را بصورت کامل وارد نمایید. این شماره 11 رقم دارد. سپس دکمه‌ی Submit را کلیک نمایید. اینک اطلاعات مرسوله‌ی شما بصورت کامل به شما داده خواهد شد.از اینکه سایت پرشین کارگو را جهت پیگیری بارنامه هوایی خود انتخاب نمودید از شما سپاسگزاریم.شرکت حمل هوایی پرشین کارگو، ایمن و مطمئن جهت حمل بارهای هوایی و دریایی به خارج از کشور

شرکت خدمات بار هوایی پرشین کارگو پارسیان متشکل از تیمی با تجربه، متخصص و خوشنام با حدود ربع قرن تجربه‌ی درخشان در صنعت حمل و نقل بین المللی بار هوایی، با مجوز رسمی از سازمان هواپیمایی کشوری در خدمت شماست. خدمات ما به گونه‌ای است که همه نیازهای مشتریان را در بر خواهد گرفت. (مشاوره و بازدید رایگان، بسته‌بندی، حمل از درب آدرس به فرودگاه، تشریفات گمرگی در گمرگ مبدا، صدور بارنامه شرکت‌های معتبر هواپیمایی، بیمه مازاد، ترخیص بار در گمرگ مقصد، تحویل کالا درب آدرس گیرنده کالا و ... . علیرغم اینکه تخصص و تمرکز «پرشین کارگو» بر پایه حمل « بار هوایی » بنا شده است، با بهره‌گیری از تجارت «شرکت‌های همکار»، به ارائه حمل بار دریایی، زمینی و ریلی نیز مبادرت می‌ورزد.

شما میتوانید از طریق این شرکت اقدام به استعلام آنلاین قیمت هر کیلو بار هوایی نموده و یا جهت آگاهی از قیمت هر کیلو اضافه بار در فرودگاه امام و تفاوت آن با هزینه ارسال بار بصورت فریت، با همکاران ما مشورت نمایید.


خدمات شرکت پرشین کارگو در ارسال بار هوایی